Členové

Avery Jenkins

I’m greatful for the opportunity to be part of the growth of the Czech Republic disc golf. Avery Jenkins, 2009 Disc Golf World Champion

Bohdan Bílek
Eliška Bártková

Discgolf jsem začala hrát na podzim 2014. Ze začátku jsem to sice trochu flákala, ale i já jsem si k němu našla svou cestu. Teď bych už bez něj zřejmě nedala ani ránu.

Filip Simper

Discgolf hraju od léta 2015. Zaujal mne svou dostupností a tím že ho může hrát každý. Největší výzvou je puttování a největší radost je dokázat puttovat z větší vzdálenosti.

František Trenz

K DG jsem se dostal přes Kryštofa a Sama, kteří mi v roce 2013 ukázali ten placatý nesmysl. Discgolf je pro mě droga!

Jakub Ryšánek

Discgolf. Pro někoho je to hra, pro jiného zase sport nebo životní styl. Ať už jej člověk bere jakkoli, tak na něm vždy zažije skvělou atmosféru. Takže ať to lítá.

Jakub Dostál

Discgolf mě uchvátil díky dlouhým drivům. Způsob, kterým se disky hází ať už backhandem nebo forhandem se mi zalíbil už na první pohled. Discgolfu se věnuji už od roku 2014 a cítím jak se zdokonaluji každým rokem víc a víc.

Jakub Knápek
Jan Bártek

Ne každý den to lítá, ale aspoň je motivace být příště lepší. 🙂 Jsem stále fascinován možnostmi této hry a každé kolo je něco nového.

Jiří Kasáček

Na discgolfu se mi líbí jeho rozmanitost v tom smyslu, že začátky si osvojí velké procento lidí poměrně rychle, ale pokud ho chce člověk hrát na vyšší úrovni, je třeba velká dávka úsilí.

Karel Dostál

Discgolf hraju právě proto, že nikdy nevíte, jestli to tam spadne. Je to výzva, zábava, pohodový sport pro malé i velké. 🙂 Je to skoro tak dobré jako lezení v horách. 🙂

Klára Janušková

K discgolfu jsem se dostala v průběhu roku 2013, kdy jsem netušila oč jde. Brzy jsem však začala hrát, jezdit na menší turnaje a oblíbila si přátelskou atmosféru, která DG vždy doprovází.

Kryštof Novák

Proč hraju? Protože mě to baví. Baví mě překonávat sám sebe, baví mě sledovat let disku, baví mě vyhrávat… A baví mě zvuk řinčejících řetězů při povedeném puttu.

Lukáš Maloušek

K discgolfu jsem se dostal na podzim roku 2014. Nejraději na discgolfu mám přátelskou atmosféru a pohodu. Je to sport, při kterém člověk zapomene na různé problémy. Začni hrát i ty!

Michal Škarka

Discgolf hraju, protože to je úžasný sport, který mě baví.

Michal Sviták

Discgolf jsem si velmi oblíbil. Baví mě ten pocit když se podaří dobrý put, když se podaří dobrý hod. A ta nejkrásnější odměna – když se podaří eso! Baví mě kombinace přírody, turistiky, sportu a vynikající party lidí kolem discgolfu. Vřele doporučuji, limity nejsou žádné!

Pavel Kotala

Kdysi jsem měl možnost si zahrát klasický golf a ten mě nadchl. V srpnu 2011 mi Kryštof ukázal DG, který má vše co se mi na golfu líbilo a je přístupnější, byla to jasná volba.

Petr Březina

Miluji discgolf! Pojď si zahrát a ukážu ti proč.

Petr Masník

Postupně jsem na discgolf přešel z Ultimate frisbee. Od té doby mě discgolf chytl a nepustil. Je to nervydrásající, nespravedlivý, zákeřný a přesto nadherný a jedinečný sport.

Petra Bártková

Discgolf je báječný sport, který si – i v kategorii Women po čtyřicítce -užívám s přezdívkou Zajíček🙂, zkouším hrát co nejlépe s tím prima plastovým talířem a přitom trávím čas se svými dětmi a přáteli, na čerstvém vzduchu, v přírodě, kde ráda i spottuji. Mohu jen doporučit, u nás strhl celou rodinu!

Petra Greplová

Discgolf hraji od roku 2014 a ne a ne přestat. 🙂

Přemysl Novák

Mým cílem je naučit lidi v česku hrát discgolf. V Novém Jičíně to jde, především díky Moravian Gators, neuvěřitelně snadno.

Samuel Dušek

Na discgolfu mám nejraději tu pohodovou a uvolněnou atmosféru, která panuje, když se jde hrát discgolf s přáteli na pěkné hřiště, někde v panenské přírodě..

Šimon Galia

Discgolf je životní styl a já jim žiju. Baví mě se neustále překonávat a zlepšovat se, a proto mě discgolf hodně baví.

Tomáš Hermann

K discgolfu jsem se dostal poprvé ve hře na PS3 a říkal jsem si, že to musí být super hra v reálu. Jednou jsem to zkusil a už jsem se stal závislým.

Fotky i texty jednotlivých členů ještě stále doplňujeme. Přecijen, je nás dost a posbírat fotografie a texty od všech vůbec není jednoduchý úkol.