Partneři a podporovatelé

Discgolfový klub Moravian Gators Nový Jičín z.s. by se bez podporovatelů a partnerů v žádném případě neobešel. S čistým svědomím můžeme říct, že bez jejich pomoci by naši členové nikdy neměli takové úspěchy, jaké mají. Tímto jim chceme znovu (a ještě jednou) poděkovat za vše, co pro nás dělají.

 

Internetový obchod proDiscgolf.cz je ten nejlepší v republice, ne-li střední Evropě. Kluci nakopli rozvoj discgolfu v České republice a stále se na něm velkou měrou podílejí. Většina hřišť v ČR existuje právě díky nim, pracují totiž s konceptem discgolfových hřišť na klíč DiscGolfPark. Hned tři naši členové v proDiscgolf.cz pracují, veškerou podporu proto máme z první ruky. Ať už se jedná o klubovou slevu na vybavení, nebo všemožnou pomoc a partnerství na námi pořádaných turnajích. Máte-li chvíli času, určitě koukněte na jejich webové stránky www.prodiscgolf.cz! Nabídka disků je široká, texty vtipné a servis exkluzivní. Děkujeme!

Bez podpory města Nový Jičín si fungování našeho klubu už ani neumíme představit. Právě díky grantům města mohou naši členové být jedni z nejaktivnějších hráčů v ČR a hlavně mít ty vůbec nejlepší výsledky ze všech! Talentovaných hráčů je v našem městě spousta, nicméně pokud by neměli možnost vyjíždět na turnaje a hrát proti kvalitní konkurenci, nikdy by se nestali mistry ČR, střední Evropy a podobně. Děkujeme městu Nový Jičín!

 

ACZM je naším nejčerstvějším partnerem, nicméně už teď jsme ze spolupráce nadšeni. Kromě samotného chodu a provozu klubu podporuje i náš vlajkový turnaj – Moravian Open. Pan majitel je také nadšeným discgolfistou a členem našeho klubu. Děkujeme!