Partneři

Discgolfový klub Moravian Gators Nový Jičín z.s. by se bez podporovatelů a partnerů v žádném případě neobešel. S čistým svědomím můžeme říct, že bez jejich pomoci by naši členové nikdy neměli takové úspěchy, jaké mají. Tímto jim chceme znovu (a ještě jednou) poděkovat za vše, co pro nás dělají.

Bez podpory města Nový Jičín si fungování našeho klubu už ani neumíme představit. Právě díky grantům města mohou naši členové být jedni z nejaktivnějších hráčů v ČR a hlavně mít ty vůbec nejlepší výsledky ze všech! Talentovaných hráčů je v našem městě spousta, nicméně pokud by neměli možnost vyjíždět na turnaje a hrát proti kvalitní konkurenci, nikdy by se nestali mistry ČR, střední Evropy a podobně. Děkujeme městu Nový Jičín!

Moravskoslezský kraj náš klub již dlouhodobě podporuje zejména v rámci turnaje Moravian Open, kde umožňuje patřičné výdaje na sečení pro co možná nejlepší připravenost hřiště.

Internetový obchod proDiscgolf.cz je ten nejlepší v republice, ne-li střední Evropě. Kluci nakopli rozvoj discgolfu v České republice a stále se na něm velkou měrou podílejí. Většina hřišť v ČR existuje právě díky nim, pracují totiž s konceptem discgolfových hřišť na klíč DiscGolfPark. Hned tři naši členové v proDiscgolf.cz pracují, veškerou podporu proto máme z první ruky. Ať už se jedná o klubovou slevu na vybavení, nebo všemožnou pomoc a partnerství na námi pořádaných turnajích. Máte-li chvíli času, určitě koukněte na jejich webové stránky www.prodiscgolf.cz! Nabídka disků je široká, texty vtipné a servis exkluzivní. Děkujeme!

ACZM je naším nejčerstvějším partnerem, nicméně už teď jsme ze spolupráce nadšeni. Kromě samotného chodu a provozu klubu podporuje i náš vlajkový turnaj – Moravian Open. Pan majitel je také nadšeným discgolfistou a členem našeho klubu. Děkujeme!

Od roku 2023 naše akce podporuje i značka DrWitt. Na turnajích NJDGT a Moravian Open se proto můžete těšit na výborný pitný režim v jejich podání. Mnohokrát děkujeme!

Bez České asociace by discgolf nebyl tam kde je. Jsme hrdí na to, že jsme jejím členským (a k roku 2023 druhým největším) klubem.

Počínaje rokem 2023 jsme také členy České unie sportu, díky které dosáhneme na další finance z dotací města a kraje a máme k dispozici spoustu perfektních služeb pro sportovní kluby.

Od roku 2023 je partnerem našeho klubu i Motorest Starý Jičín, který nám pomáhá třeba s občerstvením na vybraných turnajích, nebo ve formě poukázek na turnajích NJDGT.

O Moravian Gators

Nový Jičín je takovou Mekkou českého discgolfu. Discgolf se totiž díky firmě HEPA group s.r.o. (DiscGolfPark a proDiscgolf.cz) začal šířit právě odtud – pomocí budování pevných hřišť a pořádání turnajů. Novojičínský discgolfový klub na sebe tedy nenechal dlouho čekat. V roce 2013 vznikla myšlenka a název Moravian Gators a v roce 2014 už to bylo oficální.

V současné době klub združuje více než 50 milovníků a milovnic discgolfu z Nového Jičína i odjinud. Pořádáme společné klubové tréninky, vedeme discgolfový kroužek v SVČ Fokus a snažíme se u nás ve městě discgolf rozvíjet jak jen to jde.

Nadcházející akce

Klubový Instagram

Partneři