Den discgolfu

Plánovaná, zatím nerealizovaná akce, která v roce 2024 proběhne v sobotu 22. června.

Novojičínský den discgolfu je zaměřený na veřejnost. Na DiscGolfParku Bocheta se bude nacházet spousta zkušených instruktorů a trenérů, proběhnou akademie pro veřejnost, tréninky, soutěže pro děti, průběžný turnaj a rádi zapůjčíme i discgolfové disky. Zkrátka a dobře vám ukážeme jak se discgolf hraje, proč byste jej měli hrát také a předvedeme vše v tom nejlepším světle. Samozřejmě se pokusíme vám pomoct jak jen to půjde.

Více informací sem budeme postupně doplňovat a budou také na našem Facebooku.

O Moravian Gators

Nový Jičín je takovou Mekkou českého discgolfu. Discgolf se totiž díky firmě HEPA group s.r.o. (DiscGolfPark a proDiscgolf.cz) začal šířit právě odtud – pomocí budování pevných hřišť a pořádání turnajů. Novojičínský discgolfový klub na sebe tedy nenechal dlouho čekat. V roce 2013 vznikla myšlenka a název Moravian Gators a v roce 2014 už to bylo oficální.

V současné době klub združuje více než 50 milovníků a milovnic discgolfu z Nového Jičína i odjinud. Pořádáme společné klubové tréninky, vedeme discgolfový kroužek v SVČ Fokus a snažíme se u nás ve městě discgolf rozvíjet jak jen to jde.

Nadcházející akce

Klubový Instagram

Partneři