Teambuildingy a soukromé akce

Pro firmy, úřady, školy, družiny či jiné skupiny lidí rádi uspořádáme discgolfový teambuilding, soukromou discgolfovou akademii či dokonce firemní turnaj. Rádi dorazíme také do školní výuky či uděláme krátké seznámení s naším sportem. Zajistíme kvalitní trenéry i dostatečný počet disků.

Discgolf je vhodný pro jakékoli skupiny – od firemních kolektivů přes domovy důchodců až po rodiny s dětmi. Obrovskou výhodou discgolfu je fakt, že jde o individuální sport, který se hraje ve skupinách o více lidech. Každý tedy hraje sám za sebe, ale nechybí faktor socializace. A navíc se u discgolfu nikam neběhá, jde o poklidnou aktivitu, avšak můžete si v něm krásně zasoutěžit.

Jak bude samotný discgolfový program vypadá záleží hlavně na vašich časových a finančních možnostech, my se přizpůsobíme. Takové smysluplné minimum jsou však dvě hodiny, během kterých jsme schopni udělat seznámení s discgolfem a jeho pravidly, vysvětlit a natrénovat jakými způsoby se dá házet a odehrát jedno kolo na zkráceném hřišti. Program však můžeme libovolně rozšiřovat na více kol, podrobnější výuku či přidat soutěž v puttování (dohazování do koše).

Naše zkušenosti

S pořádáním turnajů i veřejných discgolfových akademií máme dlouholeté zkušenosti, naši členové se však podílí také na pořádání Discgolfových táborů pro děti i různých soustředění pro dospělé. V minulosti jsme mimojiné:

 • předváděli discgolf v novojičínské knihovně,
 • zastřešovali discgolf na Poháru starosty Nového Jičína,
 • každoročně předváděli a učili discgolf v novojičínských základních školách,
 • pořádali firemní discgolfový turnaj na Svinci,
 • a další.

Máte zájem o discgolfový program? Vyplňte prosím formulář níže.

  Typ vaší společnosti

  O Moravian Gators

  Nový Jičín je takovou Mekkou českého discgolfu. Discgolf se totiž díky firmě HEPA group s.r.o. (DiscGolfPark a proDiscgolf.cz) začal šířit právě odtud – pomocí budování pevných hřišť a pořádání turnajů. Novojičínský discgolfový klub na sebe tedy nenechal dlouho čekat. V roce 2013 vznikla myšlenka a název Moravian Gators a v roce 2014 už to bylo oficální.

  V současné době klub združuje více než 50 milovníků a milovnic discgolfu z Nového Jičína i odjinud. Pořádáme společné klubové tréninky, vedeme discgolfový kroužek v SVČ Fokus a snažíme se u nás ve městě discgolf rozvíjet jak jen to jde.

  Nadcházející akce

  Středa 22.5.

  17:30 – 19:00
  Organizovaný trénink - Bocheta

  Středa 29.5.

  17:30 – 19:00
  Organizovaný trénink - Bocheta

  Středa 5.6.

  17:30 – 19:00
  Organizovaný trénink - Bocheta

  Pátek 7.6.

  All Day
  O Pohár starosty - soutěž základních škol

  Středa 12.6.

  17:30 – 19:00
  Organizovaný trénink - Bocheta

  Klubový Instagram

  {"error":{"message":"Error validating access token: Session has expired on Sunday, 07-Apr-24 02:06:22 PDT. The current time is Tuesday, 21-May-24 07:19:27 PDT.","type":"OAuthException","code":190,"fbtrace_id":"ADNx-ZtFXBUM4mHFN9d5TCR"}}

  Partneři