#6 Členové Moravian Gators: Pavel ‘Koty’ Kotala

0

Dnes se vám v naší pravidelné rubrice představí Pavel ‘Koty’ Kotala. Koty patří k naším prvotním zakladatelů a je tak s námi od úplného začátku. Dalo by se říci, že v našem klubu nenajdete nikoho, kdo by hrál discgolf s tak matematickou přesností jako právě Koty.

Čau lidi, já jsem Koty a tohle je šťastná neděle. A tahle neděle je šťastná proto, že vám můžu představit můj vztah s discgolfem.

Začalo to nevinně. Kryštof mi napsal: přijeď k nám, seznámím vás. A já přijel. A už to bylo. Já se zakoukal. Chtěl jsem se seznámit blíž. Tak jsme spolu trávili hodně času. A byli jsme si blíž a blíž. Pořád se to zlepšovalo. Ale vždy jsem měl pocit, že se drží trochu zpátky. Mnoha věcem jsem nerozuměl. Snažil jsem se to udržet. Ale nakonec jsem musel zvolnit.

Nikdy jsme se ale nerozešli. Naopak. Náš vztah vyzrál. Je teď mnohem dospělejší. Mnohé jsem se díky němu naučil. Poznal jsem spoustu skvělých lidí. Získal jsem jiný pohled na svět. Toto soužití už ale není jen o zábavě. Je s ním spojena i spousta práce. Ta často i převažuje zábavu. Ale stále je nám spolu dobře. A nejspíše ještě dlouho bude.

Pavel Kotala, Člen klubu Moravian Gators

Jsme moc rádi, že Kotymu je s discgolfem tak moc dobře a přejeme mu ať je to ještě lepší! Díky Koty za vše co pro nás děláš! <3

Předchozí příspěvekNásledující příspěvek

Podobné příspěvky