Klubový začátek roku 2024

0

Rok 2024 začal pro členy Moravian Gators Nový Jičín velmi úspěšně. Dne 27. ledna získal Jiří Kvita bronz v kat. Master na turnaji v Moravském Krumlově. Dne 3. února na turnaji v Mikulově pak naši svěřenci posbírali hned několik cenných kovů. Bohdan Bílek zvítězil v kat. Open, Kristýna Jurčíková získala zlato v kat. Women a její sestra Karolína ve stejné kategorii vybojovala bronz. Jejich výkony doplnil stříbrem v kat. Junior Silvestr Mikuláštík ml.

Naši členové však poctivě reprezentovali klub také v zahraničí. Koncem ledna se česká výprava v sestavě Kryštof Novák, Petr Masník a Jakub Urbiš vydala na turnaj až do Thajska. Turnaj se uskutečnil ve dnech 2.-4. února a našim zástupcům se podařilo vybojovat v kat. MPO 4. místo (Kryštof Novák), 10. místo (Petr Masník) a 32. místo (Jakub Urbiš). Turnaje se účastnilo přes 100 hráčů ze všech koutů světa, jde tedy o vynikající výsledek!

Novojičínská reprezentace na turnaji v Thajsku ve složení (zleva): Jakub Urbiš, Kryštof Novák a Petr Masník.

Gratulujeme ke skvělým výsledkům a přejeme všem našim hráčům pevnou ruku a hodně štěstí v sezóně 2024!

A všechny vás zveme na již tradiční Bedřich Smetana Memoriál, který se uskuteční dne 2. března ve Smetanových sadech a který je současně i prvním turnajem Novojičínské discgolfové ligy. Tak dorazte, pokud chcete vidět (nejen) novojičínské discgolfisty v akci, těšíme se na vás!

Podobné příspěvky