19. Bedřich Smetana Memoriál

1

2. března 2024, tedy přesně na dvousté výročí narození našeho nejslavnějšího skladatele – Bedřicha Smetany – se v novojičínských Smetanových sadech odehrál discgolfový Bedřich Smetana Memoriál 2024. Turnaje se celkově zúčastnilo 60 hráčů v 7 kategoriích. I přes mírný jarní déšť si hráči celou akci náležitě užili a za doprovodů Smetanových melodií a cinkajících řetězů prožili krásný den plný discgolfu.

V kategorii MPO zvítězil Roman Jurajda (BURGC), v kategorii FPO naše Eliška Bártková (MGNJ, proDiscgolf.cz, Innova), v kategorii MJ15 Štěpán Burýšek (ODG, LetItFly.cz), v kategorii MA2 Maxmilián Jakeš (Valmez Wolves), v Kategorii MA3 Jan Šebek a v kategorii MA4 Zdeněk Bobek (ValMez Wolves).

Eso vřetězil na 5. jamce druhého kola Filip Košťal a na 10. jamce 3. kola Vojta Žeravík. Kompletní výsledky najdete zde.

Gratulujeme všem, kdo byli se svou hrou spokojeni a děkujeme všem účastníkům. Budeme se na vás těšit na 2. turnaji Novojičínské discgolfové Tour – 20. dubna na otevíračce DiscGolfParku Skalky.

Předchozí příspěvekNásledující příspěvek

Podobné příspěvky