Junioři přepisují klubovou historii

0

S příchodem jara se teploty postupně vyšplhaly až téměř k 25 °C, čehož rozhodně museli využít novojičínští discgolfisté z klubu Moravian Gators. A že se jim v těchto podmínkách opravdu daří, potvrdili na řadě turnajů.

Dne 16. března se proběhl turnaj na Búřově, kde v kat. MPO vybojoval Kryštof Novák stříbro a Kristián Kvita bronz. Kat. FPO ovládla Kristýna Jurčíková a na druhém místě skončila Nikol Mikuláštík. V kat. MP40 získal stříbro Silvestr Mikuláštík st., v kat. MA3 zvítězil Pavel Žeravík ml., v kat. MA4 obsadil třetí příčku Filip Plíhal, v kat. MJ15 zvítězil Silvestr Mikuláštík ml. a Lukáš Novobilský vybojoval ve stejné kategorii stříbro.

Nejlepší hráči kat. MPO na búřovském turnaji
Nejlepší hráčky kat. FPO na turnaji na Búřově
Nejlepší hráči kat. MP40 na búřovském turnaji
Nejlepší hráči kat. MA3 na turnaji na Búřově
Nejlepší hráči kat. MJ15 na búřosvkém turnaji

Dne 24. března na turnaji dvojic v Rekovicích se povedlo Kryštofu Novákovi a Kristýně Jurčíkové s přehledem vyhrát v kat. MA2 a stejné umístění se podařilo obsadit Ondřeji Mazochovi s Matyášem Mužíkem v kat. MA3.

Kryštof Novák s Kristýnou Jurčíkovou zvítězili v kat. MA2 na turnaji v Rekovicích
Ondřej Mazoch a Matyáš Mužík vyhráli v kat. MA3 na turnaji v Rekovicích

Mimořádně úspěšným byl pro naše nejmladší svěřence turnaj ve Vacenovicích, který se konal 30. března. Povedlo se jim totiž poprvé v historii klubu obsadit všechny stupně vítězů ve více než jedné juniorské kategorii. V kat. MJ15 zvítězil Silvestr Mikuláštík ml. a Ondřej Mazoch skončil stříbrný. V kat. FJ15 vyhrála Nikol Mikuláštík a sestry Kristýna a Karolína Jurčíkovy obsadily jmenovitě druhou a třetí příčku. Nutno zmínit i skvělé výkony Laury Blažkové a Matyáše Janíčka, kteří v kat. MJ12 získali zlato a stříbro.

Nejlepší hráči kat. MJ15 na juniorském turnaji ve Vacenovicích
Nejlepší hráčky kat. FJ15 na juniorském turnaji ve Vacenovicích
Juniorské výkony ve Vacenovicích doplnili Matyáš Janíček (2. místo) a Laura Blažková (1. místo)

O den později, 31. března, na ostravském turnaji obsadil Kryštof Novák druhou příčku v kat. MPO, stejně tak i Karolína Jurčíková v kat. FPO. Lukáš Vyvial získal bronz v kat. MJ18.

Nejlepší hráči kat. MPO na turnaji v Ostravě
Nejlepší hráčky kat. FPO na ostravském turnaji
Nejlepší hráči kat. MJ18 na turnaji v Ostravě

Dne 6. dubna Gatoři vybojovali další cenné kovy, tentokrát na turnaji v Budišově nad Budišovkou. V kat. MPO zvítězil Kristián Kvita a na třetím místě skončil Šimon Galia. Kat. FPO ovládla Karolína Jurčíková a Sandra Blažková získala stříbro. Jejich výkony doplnil ziskem bronzu v kat. MJ18 Lukáš Novobilský. Dne 7. dubna na turnaji v Ostravě získali naši hráči 3x stříbro, a to v kat. MPO (Jakub Veselý), MP40 (Silvestr Mikuláštík st.) a MJ18 (Silvestr Mikuláštík ml.). Ve stejný den se také podařilo Petru Ryšánkovi získat ten den již 4. gatorské stříbro v kat. Purple na turnaji v Humpolci.

Nejlepší hráči kat. MPO na budišovském turnaji
Nejlepší hráčky kat. FPO na turnaji v Budišově nad Budišovkou
Nejlepší hráči kat. MPO na ostravském turnaji
Nejlepší hráči kat. MP40 na turnaji v Ostravě
Nejlepší hráči kat. MJ18 na ostravském turnaji
Stříbro získal také Petr Ryšánek na turnaji v Humpolci

Dne 13. dubna na ostravském turnaji obsadili druhou příčku Filip Plíhal (kat. Green) a Pavel Žeravík ml. (kat. White) a o den později sbírku stříbrných medailí doplnil Jakub Veselý druhým místem na turnaji v Českých Budějovicích. Filip Plíhal dne 14. dubna navíc na dalším ostravském turnaji získal bronz v kat. Green.

Filip Plíhal vybojoval stříbro v kat. Green na turnaji v Ostravě
Pavel Žeravík ml. získal na ostravském turnaji stříbro v kat. White
Jakub Veselý obsadil druhou příčku v kat. MPO na turnaji v Českých Budějovicích

Všem našim členům gratulujeme k vynikající reprezentaci klubu a přejeme hodně štěstí na nadcházejících turnajích. Ať to lítá!

Předchozí příspěvek

Podobné příspěvky