Gatoři zamířili do Uničova!

0

16-17. dubna se v Uničově konal turnaj O pohár starosty města Uničov 2016. A my jsme samozřejmě nesměli chybět. Náš klub zde hrál v nejpočetnějším obsazení, takže můžeme být na svou hráčskou základnu opravdu pyšní.

Hrálo se 3×18 jamek + 9 jamek finále. Celý víkend mělo pršet, ale nakonec nám počasí přálo a bylo po celou dobu slunečno. Hřiště bylo krásně upravené, že byla radost na něm hrát. Jde vidět, že si s tím členové Eagles vážně dali práci.

V kategorii Open jsme až skoro do konce nevěděli, jak to dopadne. Nakonec si první místo v rozhozu vybojoval Tomáš Redlich, druhý byl Lukáš Jedlička (D.U.B.Hill) a třetí Marek Fojtík (D.U.B.Hill).

V kategorii Master vyhrál Daniel Večeř (DGC Wild Eagles), druhé místo obsadil náš taťka Radek Knápek a třetí byl Jan Pelant (Yoyo team, Ultimo.cz).

Kategorii Women kralovala naše předsedkyně Petra Javorková, druhá byla Martina Vodičková (DGC Bazarmix) a na třetím místě Jarmila Havířová (Albatros proDiscgolf Team).

V kategorii Junior vyhrál malý velký borec Matěj Vojtík (Team64 Gold Stars Hunters), za ním Adam Klimeš (Albatros Discgolf Team) a třetí byl Jakub Zdráhal (Albatros proDiscgolf Team).

Blahopřejeme taťkovi Knápkovi a Peťce k umístění na bedně 🙂 My ostatní jsme si taky skvěle užili turnaj a natáčení na video.