Gators vládnou (nejen) Rekovicím

0

Měsíc duben i květen nabídly novojičínským discgolfistům z klubu Moravian Gators další várku discgolfových úspěchů. A že jich bylo!

Dne 20. dubna se uskutečnil turnaj ve Vacenovicích, kde Silvestr Mikuláštík ml. obsadil druhou příčku v kat. Red a Jaroslav Randus získal bronz v kat. Purple. Ve stejný den také proběhl první turnaj v nově postaveném discgolfparku Skalky v Novém Jičíně. Zde domácí klub ukázal svou dominanci a o zisk cenných kovů se postarali: Kryštof Novák (kat. MPO, 1. místo), Bohdan Bílek (kat. MPO, 2. místo), Ondřej Mazoch (kat. MJ15, 1. místo), Lukáš Novobilský (kat. MJ15, 2. místo), Petr Podhajský (kat. MA4, 2. místo), Jakub Janíček (kat. MA3, 2. místo), Tomáš Novobilský (kat. MA2, 1. místo) a Jan Šebek (kat. MA2, 2. místo). Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout zde.

O den později, 21. dubna, zvítězili Jakub Veselý v kat. MPO na turnaji ve Vyškově a Jaroslav Randus v kat. Purple na turnaji ve Veselí nad Moravou. Ve stejný den také proběhl turnaj na Búřově, kde v kat. MPO obsadil třetí příčku Lukáš Vyvial, v kat. MP40 zvítězil Silvestr Mikuláštík st. a v kat. MJ15 získal zlato Silvestr Mikuláštík ml.

Dne 28. dubna se konal turnaj v Rekovicích. Lukáš Španihel vyhrál v kat. Blue, Daniel Potůček získal stříbro v kat. Green, Jaroslav Randus zvítězil v kat. Purple, Sandra Blažková obsadila druhou příčku v kat. FA1, Ondřej Mazoch vyhrál v kat. MJ15 a Laura Blažková zvítězila v kat. FJ12.

Nejlepší hráči kat. Blue na turnaji v Rekovicích.
Stupně vítězů kat. Green na rekovickém turnaji.
Nejlepší hráči kat. Purple na turnaji v Rekovicích.
Nejlepší hráčky kat. FA1 na rekovickém turnaji.
Stupně vítězů kat. MJ15 na turnaji v Rekovicích.
Nejlepší hráčky kat. FJ12 na rekovickém turnaji.

Dne 1. května proběhl turnaj v Komárně, kde Nikol Mikuláštík zvítězila v kat. FPO a Sandra Blažková v této kategorii vybojovala bronz. Ondřej Mazoch vyhrál v kat. MJ15 a Silvestr Mikuláštík ml. skončil ve stejné kategorii bronzový.

Ve dnech 3. – 5. května se konal prvoligový turnaj v Komárně a Kristýna Jurčíková ovládla kat. FPO. Dne 4. května také proběhl turnaj v Budišově nad Budišovkou, kde Radek Dostál zvítězil v kat. White, Jaroslav Randus ovládl kat. Purple a Filip Košťal získal v kat. Green bronz.

Kristýna Jurčíková zvítězila na prvoligovém turnaji v Komárně!
Nejlepší hráči kat. White na turnaji v Budišově nad Budišovkou.
Stupně vítězů kat. Purple na budišovském turnaji.
Nejlepší hráči kat. Green na turnaji v Budišově nad Budišovkou.

Dne 8. května se konal turnaj v pražských Letňanech a Jana Vinklárková zde v kat. FA4 vybojovala bronz.

Jana Vinklárková získala bronz na turnaji v Praze.

Dne 11. května Jaroslav Randus vybojoval třetí příčku v kat. Purple na turnaji v Kobylí a o den později skončil Pavel Žeravík ml. na turnaji v Uničově stříbrný v kat. MPO.

Pavel Žeravík ml. vybojoval stříbro v kat. MPO na turnaji v Uničově.

Všem našim svěřencům blahopřejeme ke skvělým výkonům, přejeme pevnou ruku a hodně štěstí na nadcházejících tuzemských i zahraničních turnajích. Ať to lítá!