Moravian Gators jsou vicemistři českého discgolfu!

0

Druhá polovina června se spolu se začátkem července nesla ve znamení dalších úspěchů členů klubu Moravian Gators Nový Jičín. Dne 25. – 26. června proběhlo mistrovství České republiky v discgolfu klubů a MG po těsném finálovém souboji získali se svým „A“ týmem krásné 2. místo (viz Obr. 1) a s týmem „B“ místo 5.

Obr. 1 Stupně vítězů na mistrovství České republiky klubů v Komárně. Foto: Radek Jurčík

Další cenný kov si o několik dní později, dne 1. července, přivezl Radek Jurčík, kterému se povedlo na turnaji v Rekovicích obsadit 3. příčku v kategorii Master.

Ve dnech 2. – 3. července probíhal turnaj v Cholticích a Jakub Veselý se solidním náskokem zvítězil v kategorii Open.

Nejúspěšnějším turnajem těchto dní bylo pro náš klub 2. mistrovství Valašského království na Búřově, které se konalo 5. července. V kategorii Open zvítězil Jakub Knápek, na třetím místě skončil Bohdan Bílek. V kategorii MP40 získal bronz Silvestr Mikuláštík a jeho synovi, Silvestru Mikuláštíkovi ml. se povedlo získat stejný cenný kov v kategorii MJ15.

Dne 8. července vyhrál Kristián Kvita na turnaji v Rekovicích v kategorii Open, na třetím místě pak skončil František Trenz.

Moravian Gators však reprezentují svůj klub nejen v Česku, ale i v zahraničí. Dne 3. července se Michal Sviták umístil třetí v Purple division na turnaji Lumberjack Open ve slovinském Kope (viz Obr. 2).

Obr. 2 Nejlepší hráči Purple division na turnaji v Kope, Slovinsko. Foto: Jan Bártek

Gratulujeme všem hráčům za skvělé výkony a držíme palce do dalších dní. Ať to lítá!

Předchozí příspěvekNásledující příspěvek

Podobné příspěvky