Moravian Gators na 1. turnaji 1. DGL: ADD 2017

0

Už 15. rokem pořádají plzeňští discgolfisté Aprílový discgolfový dýchánek (ADD). Již tradičně probíhá v nádherném a členitém zámeckém parku zámku Kozel. Jak už název turnaje napovídá, počasí je každý rok jiné. V roce 2015 sněžilo, 2016 první den pršelo a druhý svítilo slunce a 2017 jsme oba dva dny hráli v krátkých kalhotách. Spousta lidí se i koupala v některé ze tří vodních ploch, které do hry zasahují.

Náš discgolfový klub vyslal na místo celkem 5 členů. Tři z nich hráli v hlavní kategorii Open a dva v kategorii Junior. Po velmi silných třech kolech měl na výhru našlápnuto náš předseda Kryštof Novák, ale ve finále jej dotáhnul a v rozhozu i porazil Lukáš Filandr, několikanásobný mistr ČR. V kategorii Open tedy vezeme 2. (Kryštof Novák), 5. (Přemysl Novák) a 36. místo (Jakub Ryšánek).

V kategorii Junior se hned první den nejlépe projevil zástupce našeho klubu Šimon Galia, který by díky svým výsledkům -9 a -11 vedl i v kategorii Open. Druhý den sice trochu zpomalil a hráči v Open ho předběhli, nicméně 1. místo udržel a veze si tak zasloužené první zlato z velkého turnaje. Na stupních vítězů ho doplnil náš Bohdan Bílek se solidním třetím místem.

Celkově tedy vezeme zlato, stříbro i bronz a jsme natěšení na novou sezónu! Na DiscGolfParku Bocheta je to vidět i slyšet, všichni se těšíme na jaro, léto a všechny turnaje, které nás tento rok čekají.

Předchozí příspěvekNásledující příspěvek

Podobné příspěvky