O pohár starosty města Uničov 2017

0

22. dubna se konal turnaj v Uničově a sešlo se na něm 90 hráčů z různých koutů ČR. My jsme na něm samozřejmě nesměli chybět. Z klubu Moravian Gators se nás zde sešlo rovnou jedenáct a šest z nás se umístilo na bedně, na což jsme vážně pyšní!

Všechny poháry v kategorii Junior vybrali členové členové našeho klubu- první Jakub Knápek, druhý Bohdan Bílek a třetí Šimon Galia.

V kategorii Women zvítězila Eliška Bártková a to o 18 hodů. Druhé místo obsadila Kateřina Zbytovská a třetí Tereza Mostovská.

V kategorii Master byly výkony hráčů velice vyrovnané a proto byl každý hod nesmírně důležitý. Po velkém boji se nakonec z prvního místa může radovat Martin Slížek a z druhého Marek Šrom. Náš Radek Knápek nakonec obsadil třetí příčku.

V kategorii Open to bylo také napínavé, nakonec o dva hody vyhrál Micheal Rádl, náš Kryštof Novák si vybojoval další druhé místo a třetí místo si odnesl Lukáš Jedlička.

Děkujeme klubu DG Eagles Uničov za super turnaj a také všem Gatorům za vzornou reprezentaci. Už se těšíme na další turnaje!

Předchozí příspěvekNásledující příspěvek

Podobné příspěvky