Nezastavitelný discgolfový klub

0

Závěr discgolfové sezóny 2023 patřil opět členům klubu Moravian Gators Nový Jičín. Dne 22. října se Jakub Veselý umístil na děleném druhém místě v kat. Open na turnaji v Dlouhé Loučce. Ve dnech 27.-29. října se sourozencům Mikuláštíkovým povedlo získat zlato v kat. Women (Nikol Mikuláštík) a Junior (Silvestr Mikuláštík ml.) na plzeňském turnaji. O stejném víkendu se konal také turnaj v Budišově nad Budišovkou, kde Pavel Žeravík ml. vybojoval stříbro v kat. MA2 a stejný výkon předvedl i o den později na turnaji v Rekovicích.

Pavel Žeravík ml. (vlevo) vybojoval na turnaji v Budišově n. B. stříbro!
A o den později svůj výkon zopakoval na turnaji v Rekovicích.

Naši svěřenci již tradičně dominovali dne 4. listopadu na novojičínském turnaji. Přestože turnaj probíhal ve večerních hodinách, tedy potmě, získali cenné kovy téměř ve všech kategoriích. Tomáš Novobilský v kat. MA1 zvítězil a Petr Masník skončil stříbrný. V kat. MA2 se Pavel Žeravík ml. umístil druhý, kat. MA3 ovládl Daniel Potůček a Jindřich Závodný získal stříbro. V kat. MA4 vybojoval druhou příčku Jaroslav Randus a Jakub Janíček získal bronz. Sbírku cenných kovů doplnila zlatem v kat. Women Karolína Jurčíková.

Nejlepší hráči kat. MA1 na novojičínském turnaji.
Nejlepší hráči kat. MA2 na novojičínském turnaji.
Stupně vítězů kat. MA3 na turnaji v Novém Jičíně.
Stupně vítězů kat. MA4 na novojičínském turnaji.
Nejlepší hráčky kat. FPO na turnaji v Novém Jičíně.

Dne 5. listopadu zvítězil Pavel Žeravík ml. na tučínském turnaji v kat. MA4, jeho klubový kolega, Jakub Janíček, skončil ve stejné kategorii stříbrný. Pavel Žeravík ml. získal zlato také dne 12. listopadu v kat. MA4 na turnaji ve Vacenovicích a Jindřich Závodný získal ve stejný den bronz v kat. Master na rekovickém turnaji. Dne 17. listopadu zvítězil Kristián Kvita na starojickém turnaji v kat. Open a 19. listopadu pak Jakub Veselý završil sérii letošních gatorských úspěchů ziskem stříbra v kat. Open na turnaji v Ostravě.

Kristián Kvita (uprostřed) zvítězil na starojickém turnaji v kategorii Open!
Jakub Veselý (uprostřed) získal na ostravském turnaji stříbro v kat. Open!

Gratulujeme všem členům ke skvělé reprezentaci našeho klubu. Přejeme pevnou ruku a hodně štěstí do zbylých turnajů letošního roku a těšíme se na další várku úspěchů v roce 2024. A ještě důležitá informace! Discgolfový klub Moravian Gators Nový Jičín stále přijímá nové členy. Pro více informací klikněte zde.