Podzimní dominance Kuby a Bohdana

1

Stejně jako v předešlých měsících se i v září členové klubu Moravian Gators Nový Jičín postarali o zisk mnoha cenných kovů a titulů. Nejúspěšnějším turnajem se stalo Mistrovství České republiky, které proběhlo ve dnech 15.-17. září v pražských Běchovicích. Mistrem ČR v kat. Open se stal Bohdan Bílek a obhájil tak svůj loňský titul. Jakub Knápek získal ve stejné kategorii titul Vicemistra ČR. Stejný titul se podařilo získat také Kristýně Jurčíkové v kat. Women. 

Nejlepší hráči kat. MPO na MČR v pražských Běchovicích

O týden později, ve dnech 22.-24. září se konal prvoligový turnaj Moravian Open na kopci Svinec v Novém Jičíně. V kat. Open si Bohdan Bílek s Jakubem Knápkem vyměnili svá umístění z předešlého turnaje – Jakub zvítězil a Bohdan skončil druhý. V kat. Women získala stříbro Eliška Bártková.

Stupně vítězů kat. MPO na turnaji na Svinci
Eliška Bártková vybojovala stříbro v kat. FPO na turnaji na Svinci

Na Svinci se dne 1. října rovněž uskutečnil i turnaj dvojic. V kat. MPO se Jakub Dostál s Radimem Kaděrou umístili druzí a v kat. MA1 s přehledem zvítězili Petr Mrázek s Eliškou Bártkovou. Ve stejný den se konal také turnaj v Dobroslavicích, kde naši svěřenci zcela ovládli kat. Open: zvítězil Bohdan Bílek, Jakub Veselý skončil stříbrný a František Trenz ml. získal bronz. Jejich výkony doplnil vítězstvím v kat. MA4 Pavel Žeravík ml. Tomu se navíc povedlo obsadit třetí příčku v kat. Open dne 3. října na turnaji ve Frýdku-Místku

Jakub Dostál s Radimem Kaděrou získali stříbro v kat. MPO na turnaji dvojic na Svinci
Eliška Bártková a Petr Mrázek zvítězili v kat. MA1 na turnaji dvojic na Svinci

Ve dnech 6.-8. října čekal naše hráče závěrečný turnaj 1. ligy discgolfu v Hlinné. A opět jej zvládli na jedničku! V kat. Open vyhrál Jakub Knápek a Bohdan Bílek skončil třetí. Bronz také získala Kristýna Jurčíková v kat. Women. Dne 14. října zvítězil Pavel Žeravík ml. na zlínském turnaji v kat. MA4.

Jakub Knápek a Bohdan Bílek získali cenné kovy i na turnaji v Hlinné (kat. MPO)
Kristýna Jurčíková získala bronz v kat. FPO na turnaji v Hlinné
Moravian Gators vzorně reprezentovali i na turnaji ve Zlíně

Gratulujeme všem členům ke skvělé reprezentaci našeho klubu a přejeme i nadále pevnou ruku a hodně štěstí na nadcházejících turnajích. Ať to lítá! 

Podobné příspěvky