Třetí turnaj Novojičínské discgolfové ligy

0

V neděli 12. června se na Bochetě uskutečnil v pořadí již třetí turnaj Novojičínské discgolfové ligy. Počasí tentokrát vyšlo náramně, bylo krásně a až na občasné menší poryvy větru si nešlo na nic stěžovat. Výsledky jsou následující:

V kategorii Open se na prvním místě umístil domácí discgolfista, člen klubu Moravian Gators a týmu Ultimo František Trenz (-16), který se umístil poprvé na nejvyšší příčce v kategorii Open (i když věkem patří stále mezi juniory), na druhém místě se umístil opět domácí discgolfista, opět věkem junior, člen klubu Moravian Gators a Albatros proDiscgolf Team Jakub Knápek (-11) a na třetím místě se po rozhozu s Kryštofem Novákem  umístil borec z Valašského Meziříčí Jiří Sobek (-7).

V kategorii Women se na první příčce umístila domácí discgolfistka, předsedkyně klubu Moravian Gators Petra Javorková (+7), na druhém místě skončila také domácí discgoflistka, členka klubu Moravian Gators Eliška Bártková (+16) a na místě třetím se umístila Kristýna Hermannová (+33), která za chvíli rozšíří řady našeho klubu.

V kategorii Junior se na prvním místě umístil domácí discgolfista, člen klubu Moravian Gators Radek Dostál (-11), na místě druhém skončil po rozhozu domácí talent, člen klubu Moravian Gators Bohdan Bílek (-10) a na místě třetím skončil kopřivnický discgolfista, člen klubu BushCraft Kopřivnice Jiří Trčka (-10).

A na závěr kategorie Master, kde tým Moravian Gators také dominoval a kde se dva jeho členové prali až do konce a rozhodoval rozhoz, nakonec vyhrál Radek Knápek (-3), na druhém místě skončil Karel Dostál (-3) a třetí místo obsadil borec z Ostravy, člen klubu DG Rockets Ostrava Miroslav Gold (-2).

10. července se koná v pořadí čtvrté pokračování Novojičínské discgolfové ligy.