Zimní Bedřich Smetana Memorial 2016

0

Letošní desátý půlročník Vánočního Memoriálu Bedřicha Smetany, pořádaného každý rok pravidelně po vánočním shonu, se konal 27.12. již od ranních hodin. V sadech Bedřicha Smetany čekalo na 60 hráčů jako každý rok koštování cukroví a pochutin z různých zdrojů, možnost ohřát se šálkem horké kávy či čaje, ale to hlavní, příjemná a pohodová atmosféra povánočního turnaje a symbolické rozloučení s letošní sezónou. Možnost ohřát se přišla vhod, jelikož teplota nepřesáhla 0°C a poryvy větru či občasný déšť nijak nepřispěly k zahřátí. I přes tuto nepřízeň počasí padlo 5 es na pěti různých jamkách! Tento turnaj hodnotím z pozice hráče/pořadatele velice kladně a těším se na další pokračování, pro změnu letní memoriál v polovině sezóny 2017.

Výsledky jsou následující: v kategorii Open na třetím místě skončil Matěj Vojtík(-20) hrající za Team64 Gold Stars Hunters, druhé místo obsadil náš domácí-nedomácí člen Moravian Gators Přemysl Novák(-20), kterého dělil pouze jeden bod od vítěze letošního ročníku, borce z DG Eagles Uničov, Ondřeje „Tajfíka“ Vojtáška (-21).

V kategorii Master to vypadalo následovně: třetí místo si do Ostravu veze člen DGC Bazarmix Pavel Marišinec (-12), druhé místo zůstalo v Novém Jičíně, dosáhl na něj Karel Dostál (-12), člen Moravian Gators, kterého už předčil jenom borec z přerovského klubu DG Laguna Flyers, Martin Zdráhal(-15).

V kategorii Junior se bojovalo až do posledního hodu: na třetím místě právě díky velice šťastnému poslednímu hodu skončil člen Moravian Gators, Radek Dostál(-20), s druhým místem se musel spokojit Jakub Zdráhal, člen přerovského klubu DG Laguna Flyers, kterého porazila nová hráčská hvězda domácího klubu(a také nová mediální hvězda), nedávno přijatý člen Albatros proDiscgolf Teamu, Bohdan Bílek!

V kategorii Women si třetí místo vybojovala členka Ultimo týmu Martina Kalinová (+13), druhé místo si spolu s nádherným esem (na jamce č. 1) odvezla členka DG Eagles Uničov Ľubomíra Bílková (-2) a vítězkou se stala členka DGC Bazarmix Martina Vodičková(-2).

Začíná nám nový rok 2017, nechť je mimo zdraví a štěstí také plný discgolfu a s ním spojenými úspěchy.

Odkaz na kompletní výsledkovou listinu zde: http://discgolf.cz/index.php?id=liga/info&id_event=1476946476

Odkaz na partnery turnaje zde: www.fokusnj.czwww.proDiscgolf.cz a www.discgolfpark.cz

 

Podobné příspěvky