Čtvrtý turnaj Novojičínské discgolfové ligy

0

V neděli 10. července se na Bochetě uskutečnil v pořadí již čtvrtý turnaj Novojičínské discgolfové ligy. Počasí tentokrát vyšlo náramně, bylo krásně a teplota se nacházela v únosných mezích, kazily to jen občasné poryvy větru, které ale nejsou nic, na co by hráči nebyli zvyklí. Výsledky jsou následující:

V kategorii Open se na prvním místě umístil domácí discgolfista, člen klubu Moravian Gators a týmu Ultimo František Trenz (-10), který se umístil podruhé v řadě na turnaji novojinčíské discgolfové ligy na nejvyšší příčce, na druhém místě se umístil opět domácí discgolfista, člen klubu Moravian Gators Petr Masník (-6) a na místě třetím skončil borec z Hodslavic a jediný, kterému to na turnaji zacinkalo zvukem nejkrásnějším (eso na #2), Jiří Šebek (-5).

V kategorii Women se na první příčce umístila domácí discgolfistka, členka klubu Moravian Gators Eliška Bártková (+26), na místě druhém se umístila také členka našeho klubu (již brzy i oficiálně), Kristýna Hermannová (+31), a na místě třetím se umístila Petra Charvátová (+32), která završuje trio mladých a nadějných discgolfistek domácího klubu.

V kategorii Junior se na prvním místě umístil borec z Havířova, člen klubu DGC Bazarmix a člen Albatros proDiscgolf Teamu Adam Klimeš (-14), na druhém místě skončil člen klubu Moravian Gators Radek Dostál (-10), na místě třetím skončil také člen klubu Moravian Gators, Bohdan Bílek (-9).

A na závěr kategorie Master, kde jediný zástupce týmu Moravian Gators Karel Dostál (+5), který svými vlastními slovy se do finále proházel velice, velice těsně, skončil na místě třetím a poražen byl ostravskou přesilou z klubu DGC Bazarmix v podobě Pavla Marišince (+1), který slavil prvenství a Martina Kubáta (+4), který skončil na místě druhém.

7.srpna se koná v pořadí páté pokračování Novojičínské discgolfové ligy. Registrovat se můžete již od 24. července.