Krátké ohlédnutí za turnajem v Uničově

0

Na turnaj v Uničově byla vyslaná početná skupinka gátorů, ale medaili vybojovalo jen pár jedinců. V kategorii women byla Eliška Bártková přesná jako hodinky a ukázala nám, jak se discgolf hraje, díky tomu si odvezla zlatou medaili s celkovým skórem +7.

Eliška Bártková 1. místo (photocredit: Jan Chlebníček Photography)

V juniorech do 18 let vybojoval první místo Bohdan Bílek, který zahrál nejlepší skóre turnaje a to -34, Jakub Knápek po třetím kole, ve kterém zahrál s Bohdanem Bílkem rekord hřište -13 a i přes jeho každoroční zimní pauzu ukončil turnaj s celkovým výsledkem -29 a připadlo mu tak 2. místo, Šimon Galia i přes špatné druhé kolo nakonec bral třetí místo, kdy ve třetím kole předehnal Jakuba Zdráhala.

Bohdan Bílek 1. místo, Jakub Knápek 2. místo, Šimon Galia 3. místo

Je důležité se při hře bavit.. 🙂 (photocredit: Jan Chlebníček Photography)

V kategorii master (40+) se bil Radek Knápek, kterému o bod uteklo druhé místo a hru zakončil s -8.

Radek Knápek 3. místo

“Hned po prvním odehraném tréninkovém kole bylo jasné, že si jak s estetickou úpravou (krásně posekané fairwaye, provázky vyznačující hranici OB a pod.), tak se samotnými jamkami uničovský klub Eagles Uničov dal velkou práci. Většina jamek od minulých ročníků změnila svou polohu a některé byly i úplně nové. Myslím si, že tyto změny určitě přinesou ještě větší zájem o turnaj v následujících letech. V neposlední řadě by mě zajímalo, kolik uničováky stál stroj času, protože počasí bylo celý víkend vyloženě letní.”

Bohdan Bílek, člen klubu Moravian Gators

Jiří Bílek, náš největší srdcař <3 (photocredit: Jan Chlebníček Photography)

Kryštof Novák, předseda klubu Moravian Gators (photocredit: Jan Chlebníček Photography)

Neskutečně se těšíme na další turnaj v režii Orlů z Uničova! Díky za to borci!

Podobné příspěvky