Kristýna Jurčíková vítězí na evropském turnaji!

0

Novojičínští discgolfisté z klubu Moravian Gators v průběhu léta nezahálejí a nadále sbírají jeden cenný kov za druhým. Dne 20. května se povedlo Silvestru Mikuláštíkovi ml. (kat. MJ12) a Michaele Mikuláštík (kat. FA3) zvítězit na druholigovém turnaji na Šumavě. O týden později na turnaji v Budišově nad Budišovkou se našim svěřencům podařilo obsadit první 3 příčky kat. MPO. Postarali se o to Petr Mrázek (1.), Bohdan Bílek (2.) a Jakub Veselý (3.). V kat. MA3 zvítězil Radek Knápek, v kat. MA4 Pavel Žeravík ml., v kat. MJ15 Silvestr Mikuláštík ml., 3. místo ve stejné kategorii obsadil Lukáš Novobilský a v kat. MJ18 získal stříbro Lukáš Španihel.

Tři Gatoři na stupních vítězů v kat. MPO na turnaji v Budišově nad Budišovkou
Nejlepší hráči kat. MA3 na turnaji v Budišově nad Budišovkou
Nejlepší hráči kat. MA4 na turnaji v Budišově nad Budišovkou
Stupně vítězů kat. MJ15 na turnaji v Budišově nad Budišovkou
Stupně vítězů kat. MJ18 na turnaji v Budišově nad Budišovkou

Ve dnech 2.-4. června se konal prvoligový turnaj v Moravském Krumlově a naši členové opět slavili úspěch. Bohdan Bílek zvítězil v kat. MPO a Jakub Knápek (kat. MPO) s Kristýnou Jurčíkovou (kat. FPO) vybojovali stříbro. Dne 4. června se také podařilo Lukáši Španihelovi (kat. MA1) a Pavlu Žeravíkovi ml. (kat. MA3) zvítězit na turnaji v Novém Jičíně.

Nejlepší hráči kat. MPO na turnaji v Moravském Krumlově
Nejlepší hráčky kat. FPO na turnaji v Moravském Krumlově

O týden později se uskutečnil amatérský turnaj v zámeckém parku Konopiště, kterého se účastnila řada hráčů nejen z České republiky, ale i z mnoha dalších evropských zemí. I přes velmi silnou konkurenci se Kristýně Jurčíkové podařilo zvítězit v kat. FA1 a Silvestr Mikuláštík ml. obsadil v kat. MJ15 druhou příčku. Dne 11. června se také Jakubu Dostálovi podařilo zvítězit v kat. MPO na turnaji v Budišově nad Budišovkou.

Mimořádný úspěch Silvestra Mikuláštíka ml. (2. místo, kat. MJ15) a Kristýny Jurčíkové (1. místo, kat. FA1) na evropském turnaji na Konopišti

Všem našim členům gratulujeme a přejeme hodně štěstí na nadcházejících turnajích. Ať to lítá!

Předchozí příspěvekNásledující příspěvek

Podobné příspěvky