Úspěšný měsíc (nejen) rodin Mikuláštíků a Jurčíků

0

Pomalu se blíží začátek léta a se stoupajícími teplotami rostly i počty cenných kovů ve sbírce discgolfistů z klubu Moravian Gators Nový Jičín. Ve dnech 17.-19. března se povedlo Silvestru Mikuláštíkovi (kat. MA3) a Kristýně Jurčíkové (kat. FA1) získat stříbro na turnaji v Chebu. Dne 25. března na Búřově zvítězil Kristián Kvita v kategorii Open a Šimon Galia jeho výkon doplnil ziskem bronzu. O den později v Rekovicích vyhrála Nikol Mikuláštík v kategorii Women, Silvestr Mikuláštík ml. získal stříbro v kategorii MJ15 a Silvestr Mikuláštík st. v kategorii Master obsadil bronzovou příčku.

Stupně vítězů kategorie Open na búřovském turnaji.

Ve dnech 1.-2. dubna na turnaji ve Valašském Meziříčí vybojoval Kryštof Novák v kategorii Open stříbro, taktéž Lukáš Španihel v kategorii MJ18 získal stříbro, v kategoriích FA1 a FA3 vyhrály jmenovitě Kristýna a Karolína Jurčíkovy a Eliška Bártková v kategorii FA1 obsadila třetí příčku.

Turnaj ve Valašském Meziříčí: nejlepší hráčky kategorie FA3.
Turnaj ve Valašském Meziříčí: nejlepší hráči kategorie MJ18.
Turnaj ve Valašském Meziříčí: nejlepší hráčky kategorie FA1.
Turnaj ve Valašském Meziříčí: nejlepší hráči kategorie Open.

O týden později Kryštof Novák zazářil na turnaji v Ostravě, kde v kategorii Open vyhrál. Ve stejné kategorii získal bronz František Trenz ml. Ve dnech 8.-9. dubna na turnaji v Mladé Boleslavi se podařilo Silvestru Mikuláštíkovi ml. (kat. MA4) a Kristýně Jurčíkové (kat. FA1) získat ve svých kategoriích stříbro.

Novojičínští discgolfisté na turnaji v Mladé Boleslavi.

Velmi plodným turnajem z hlediska úspěchů našich svěřenců byl novojičínský turnaj dne 9. dubna, na němž se hrálo pouze putterem, tedy diskem na dohazování do koše. A novojičínským discgolfistům to s putterem jde velmi dobře! V kategorii MA1 obsadili stupně vítězů pouze členové Moravian Gators, a sice Kryštof Novák (1. místo), František Trenz ml. (2. místo) a Kristián Kvita (3. místo). V kategorii MA3 obsadil Lukáš Španihel druhou příčku, v kategorii MA4 zvítězil Pavel Žeravík ml. a Martin Blažek skončil stříbrný.

Novojičínský turnaj Bocheta pouze putterem: nejlepší hráči kategorie MA1.
Novojičínský turnaj Bocheta pouze putterem: nejlepší hráči kategorie MA3.
Novojičínský turnaj Bocheta pouze putterem: nejlepší hráči kategorie MA4.

I nadále přejeme všem našim hráčům hodně úspěchů na nadcházejících turnajích. Ať to lítá!